Witamy w
Grzymala Law Offices, P.C.

Zapraszamy do współpracy z doświadczonym i kompetentnym adwokatem z Chicago, specjalizującym się w prawie budowlanym, prawie zastawu (mechanics lien), egzekucji zastawu, sporach handlowych oraz prawie gospodarczym.

Grzymala Law Offices, P.C. to firma świadcząca usługi z zakresu szeroko pojętego prawa budowlanego, oferująca swoją pomoc na terenie Chicago oraz okolicznych powiatów, przede wszystkim Cook, Lake, McHenry, Kane i Will. Swoje usługi kieruje głównie do małych przedsiębiorców, z uwzględnieniem prawa budowlanego oraz branż pokrewnych.

Oferujemy wysoką jakoś obsługi klienta oraz kompleksowe usługi prawnicze na najwyższym poziomie. Proponujemy konkurencyjne stawki godzinowe oraz alternatywne rozwiązania rozliczeniowe. Grzymala Law Offices oferuje bezpłatne wstępne konsultacje oraz dogodny dla klienta terminarz spotkań. Firma jest usytuowana w dogodnym miejscu, w Skokie, w pobliżu Old Orchard Shopping Center.

Adwokat Mark B. Grzymala jest prezesem i założycielem Kancelarii. Posiada ponad czternaście lat doświadczenia zdobytego w pracy w branży budowlanej, reprezentując wszystkie strony sporów budowlanych, rozpoczynając od dostawców materiałów i podwykonawców po dużych generalnych wykonawców oraz właścicieli i deweloperów. Jego dodatkowym atutem jest ogromne doświadczenia w stanie Illinois w zakresie mechaniki zastawu (mechanics lien) oraz zabezpieczenia roszczenia wobec prywatnych oraz publicznych projektów budowlanych.

Grzymala Law Offices, P.C. oferuje ponadto usługi w zakresie windykacji lub ustanowienia polityki windykacyjnej, rozwiązywania sporów partnerskich, roszczeń ubezpieczeniowych, naruszenia przepisów umowy, eksmisji, sporów pomiędzy wynajmującym i najemcą, działania zmierzające do warunkowego zajęcia.

W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i specjalizację, dzięki czemu każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie oraz może liczyć na rzetelną pomoc. Siłą naszego zespołu jest łączenie wieloletniego doświadczenia z otwartością i umiejętnością wychodzenia naprzeciw dynamicznym zmianom we współczesnym świecie, w tym szczególnie w prawie budowlanym.